top of page

Adalı'nın İstekleri Benim Hedeflerim

Bir Adalı olarak, Ada'nın önceliklerini iyi biliyorum.

Ve sizlerle değişimi, geleceği birlikte belirleyeceğiz.

Tatil istikameti

Turizm

Adalarımızın en önemli gelir kaynağı, turizmdir. Fakat turizm tabii ilginç bir alan. Çünkü gelen turist, ne sunabiliyorsanız, onun için gelir!

Tost sunarsanız, tost yemeğe gelirler, havyar sunarsanız, havyar yemeğe gelirler.

Derme çatma sergi alanlarında derme çatma takı satarsanız, onu almaya gelirler, heykel veya tablo satarsanız, onu alabilecekler gelir.

Ekolojiyi korursanız, doğaya saygılı insanlar gelir, siz ekolojiyi boşlarsanız, çekirdek kabuklarını ve pet şişelerini yere atacak insanlar gelir!

İnsanlar nereye gideceğini bilmeden, evlerde yaşayanlara saygı duymadan bilinçsizce Adaları gezebilirler ve fotoğraflayabilirler ya da sanat, doğa, mimari, bahçe, spor, tarih, Ada ünlüleri vb. temaları kapsayan turlar düzenlersiniz, gelenler turlarla gezerken, bilgilenir ve rekreasyonel bir etkinlik yapmış olurlar.

Uygur kaydır konaklama için hazırlanmış pansiyon evlere seks için gelenlerle, restorasyonu Adaya yakışır hizmet veren konak otellere gelenler bir olabilir mi?

Benim üçüncü hedeflerimden biri de budur: Adaların dokusuna uygun etkinlik ve gelişim ile turizmin ve turistin kalitesini arttırmak. Adalarda çok turiste ihtiyacımız yok; daha doğrusu Adalar zaten çok fazla turist kaldıracak bir bölge de değildir! Bu sebeple ne istediğini bilen, kendisi kaliteli ve kaliteli de hizmet isteyecek turistler, bizim hedefimizdir. Bu tür bir turizm yapılanması Adaların esenliği ve refahı için şarttır.

bottom of page